Luxus za všechny prachy

Kdo by se nechtěl být jako v pohádce? Bydlet v obrovské vile, kde ho služebnictvo obskakuje a dělá, co mu na očích vidí. Žádné uklízení, vaření, ani starání se o domácnost! Zkrátka a dobře jen relaxování a odpočívání. Chcete si i vy připadat jako hollywoodská hvězda? Pak přepněte na režim fantazie a zasněte se alespoň na okamžik s námi!

Wellness přímo doma
Sedět v horké koupeli, kde kolem nás se mihotá nespočet malých bublinek? No kdo by to nepral! Z druhé strany by nás ostřikovaly horké prameny a my bychom jen seděli se sklenkou sektu v ruce a kochali se krásou kolem sebe. Pro dámy by se hodil ještě masér, který by namasíroval každý ztuhlý sval, pánům by nevadila nějaká mladá, štíhlá tanečnice, která by jim tak zamotala hlavou, až by museli lapat po dechu. Ale co, když není zrovna třicet stupňů nad nulou? To nám nevadí, máme totiž luxusní zimní zahradu, která nás vezme do svých síní pro koupel i v nepříznivém počasí.

Miliony na účtu
Kromě těchto vymožeností, jako jsou lázně přímo v naší vile, by nás udělala velkou radost i tučná suma na kontě či v trezoru. A co bychom s tím mohli udělat? Nakupovat značkové oblečení, procestovat svět, koupit si Ferrari nebo si je nechat na horší časy. Ale řekněte sami, přijdou vůbec nějaké horší časy?