Dojezdová služba jako luxus

Wow, to je nádhera. Otevřete naše stránky a nechte se unášet těmi nejatraktivnějšími objekty, jaké jste si uměli jen představit. Chata a chalupa za celé ty roky v dnešní šedivé betonové zástavbě stále neztratila své kouzlo. Naopak si stále získává nové a nové příznivce.
Chata a chalupa jako dárek! Dárkové poukazy jsou dnes hojně využívaným trendem v obdarovávání našich blízkých rodinných příslušníků či přátel. Ať si každý vybere podle svého gusta! Ano to je přesně ono! Dárkové poukazy jsou pro vás připraveny na kvalitním papíru. Není problém je vystavit na konkrétní objekt či termín, ale i jen s možností vypsání částky, ve které chcete oslavence obdarovat.

Dojezdová služba jako luxus

Údaje tak vyplníme přesně podle vašeho přání. Pokud bude poukaz znít na konkrétní peněžní částku, případný rozdíl mezi hodnotou poukazu a vybraným pobytem zákazník jednoduše doplatí. Nejlépe přes fakturu. Avšak pozor, rozdíl mezi hodnotou dárkového poukazu a skutečnou cenou pobytu není možné již vrátit! Toto musí mít obdarovaný na zřeteli. Chata a chalupa se prostě jako dovolená vyplatí!